bg

Kajetan Kajetanowicz już po odcinku testowym. Polacy zaczynają walkę w Rajdzie Hiszpanii

autor: Łukasz Kuczera | 24 10 2019

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak mają za sobą odcinek testowy przed Rajdem Hiszpanii. Załoga Lotos Rally Team postawiła na spokojne tempo i trzykrotnie sprawdziła trasę, unikając przy tym jakichkolwiek błędów.

W czwartkowy poranek załogi WRC2 ruszyły na trasę odcinka testowego Rajdu Hiszpanii. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak trzykrotnie przejechali testową próbę. Ich najlepszy czas to 2:00.8. Polakom daleko było do czołówki, ale była to też konsekwencja jasnej strategii załogi Lotos Rally Team.

- To była rozgrzewka. Trzymaliśmy się naszej taktyki, chodziło po prostu o sprawdzenie auta. W czwartek czeka nas już tylko ceremonia startu, co oznacza, że będę miał więcej czasu dla polskich kibiców, których jest tutaj mnóstwo. W parku serwisowym widać mnóstwo polskich flag - przekazał Kajetanowicz po zakończeniu odcinka testowego.

Najszybszy o poranku w stawce WRC2 był Eric Camilli. Francuski kierowca wykręcił czas 1:35.5.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.