bg

Kajetan Kajetanowicz nie zwalnia tempa. Polak już na drugim miejscu!

autor: Łukasz Kuczera | 27 10 2019

Niedzielny etap Rajdu Hiszpanii rozpoczął się fantastycznie dla Kajetana Kajetanowicza. Polak zanotował dobre czasy na dwóch porannych oesach, a problemy dopadły Pierre'a-Louisa Loubeta. Dało to Polakowi awans na drugą pozycję w WRC2.

Pierre-Louis Loubet jest głównym rywalem Kajetana Kajetanowicza w walce o tytuł mistrzowski w WRC2. Francuz na drugim porannym oesie miał problemy, wskutek których stracił do Polaka niemal dwie minuty. Miało to spory wpływ na układ klasyfikacji WRC2.

Kajetanowicz, za sprawą dwóch dobrych występów na porannych odcinkach specjalnych, awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Hiszpanii. W tej chwili kierowca Lotos Rally Team traci 1,5 minuty do prowadzącego Erica Camillego.

Wyniki niedzielnych oesów mogą mieć spory wpływ na losy walki o tytuł mistrza świata. Przed Rajdem Hiszpanii kierowca Lotos Rally Team tracił do Loubeta osiem punktów w klasyfikacji generalnej mistrzostw WRC2.

W niedzielę rozegrane zostaną jeszcze dwa odcinki specjalne, po których poznamy zwycięzcę Rajdu Hiszpanii.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.