bg

Kajetan Kajetanowicz udanie rozpoczął niedzielę. Zwycięstwo w Rajdzie Turcji na wyciągnięcie ręki

autor: Łukasz Kuczera | 15 09 2019

Niewiele brakuje, aby Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak osiągnęli historyczny sukces w WRC2. Załoga Lotos Rally Team rozpoczęła ostatni etap Rajdu Turcji ze świadomością, że ma ponad trzy minuty przewagi nad kolejną w stawce załogą Bulacia/Cretu. Dlatego Polacy postanowili nie podejmować zbędnego ryzyka.

Kajetanowicz i Szczepaniak zaczęli niedzielę od trzeciego wyniku, na kolejnym byli czwarci. Problemy spotkały ich dopiero na trzeciej próbie tego dnia, kiedy to stracili ponad minutę do najszybszego duetu Solberg/Minor-Petrasko.

Ostatni oes Rajdu Turcji zaplanowano na godz. 13:18. Przed nim Kajetanowicz i Szczepaniak mają grubo ponad dwie minuty przewagi Bulacią i Cretu. Biorąc pod uwagę, że odcinek Marmaris 2 liczy tylko nieco ponad 7 kilometrów, to tylko katastrofa mogłaby zabrać Polakom historyczne zwycięstwo.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.