bg

Kajetan Kajetanowicz wrócił do ścigania. Dobre tempo Polaka

autor: Łukasz Kuczera | 06 10 2019

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak wrócili na trasę Rajdu Walii. Po tym jak w sobotę dopadła ich usterka samochodu, w niedzielę załoga Lotos Rally Team zaczęła prezentować dobre i równe tempo.

Rajd Walii okazał się trudną przeprawą dla debiutującego w tej imprezie Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka. W piątek załoga Lotos Rally Team musiała przerwać rywalizację, po tym jak zabrakło jej zapasowych opon po wcześniejszych wymianach. W sobotę Polacy wrócili na trasę, prezentowali dobre tempo i znów dopadł ich pech. Awarii uległ bowiem układ przeniesienia napędu w ich VW Polo GTI R5.

W niedzielę, korzystając z systemu Rally2, Kajetanowicz i Szczepaniak znów wrócili na trasy. - Chcemy cieszyć się jazdą - zapowiadał trzykrotny rajdowy mistrz Europy i słowa dotrzymał.

Na dwóch porannych oesach Kajetanowicz plasował się na siódmej pozycji z niewielką stratą do czołówki WRC2. Kolejny oes (Great Orme) odwołano ze względu na warunki, dlatego załogi udały się na serwis. Do zakończenia rywalizacji w Rajdzie Walii. zostały jeszcze dwie próby.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.