bg

Kajetan Kajetanowicz wrócił na trasę Rajdu Walii. Świetne tempo Polaka

autor: Łukasz Kuczera | 05 10 2019

Kajetan Kajetanowicz wrócił w sobotę na trasę Rajdu Walii. Kierowca Lotos Rally Team od razu zaprezentował świetne tempo i był w stanie walczyć z czołówką klasyfikacji WRC2.

Piątek okazał się pechowym dniem dla Kajetana Kajetanowicza w Rajdzie Walii. Po tym jak w czwartek rozpoczął on zmagania w tej imprezie od drugiego wyniku na wieczornym oesie, kolejnego dnia dopadły go problemy. Przebite opony sprawiły, że kierowca Lotos Rally Team musiał przerwać jazdę, bo zabrakło mu zapasu.

W sobotę Kajetanowicz wrócił jednak do rywalizacji w Rajdzie Walii korzystając z systemu Rally2. Trzykrotny rajdowy mistrz Europy udowodnił od razu, że gdy tylko omijają go problemy, potrafi utrzymywać świetne tempo.

Na dotychczas rozegranych oesach Kajetanowicz dwukrotnie zajmował czwartą pozycję, raz był piąty.

Sobota w Rajdzie Walii jest niezwykle intensywna dla wszystkich załóg. Mają one do przejechania aż siedem odcinków specjalnych i to bez wizyty na serwisie u swoich mechaników. Dlatego kierowcy muszą ustrzec się błędów i awarii w swoich rajdówkach.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.