bg

Szalone tempo Kajetana Kajetanowicza. Dwa wygrane oesy i pewne prowadzenie w Rajdzie Turcji

autor: Łukasz Kuczera | 13 09 2019

Już w czwartkowy wieczór Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak zaprezentowali niezwykle mocne tempo, wygrywając pierwszy oes na ulicach miasta Marmaris. W piątkowy poranek rywalizacja w Rajdzie Turcji rozpoczęła się na dobre, a załoga Lotos Rally Team nie zwolniła ani na sekundę.

Polski duet wygrał pierwszy poranny oes z przewagą prawie 17 sekund nad drugim w stawce Marco Bulacią, po czym na kolejnym odcinku Kajetanowicz i Szczepaniak znów byli najszybsi w stawce i tym samym umocnili się na prowadzeniu w "generalce".

W tej chwili Kajetanowicz jest liderem WRC2. Po dwóch porannych oesach ma ponad 35 sekund przewagi nad drugim Bulacią. O świetnej jeździe Polaka najlepiej świadczy fakt, że w tej chwili wyprzedza on w rajdzie kilka załóg WRC2 Pro, które dysponują znacznie mocniejszymi rajdówkami.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.