bg

Udane rozpoczęcie soboty. Kajetan Kajetanowicz znów na trasie Rajdu Niemiec

autor: Łukasz Kuczera | 24 08 2019

Sobota jest najbardziej pracowitym dniem podczas Rajdu Niemiec. Kierowcy mają łącznie do pokonania osiem oesów. Stawka WRC2 ma już za sobą dwa poranne odcinki, na których bardzo dobrze zaprezentował się Kajetan Kajetanowicz.

Załoga Lotos Rally Team rozpoczęła dzień spokojnym tempem, dwukrotnie plasując się w czołowej piątce WRC2. Dzięki temu Kajetanowicz zbliżył się do rywali w klasyfikacji generalnej i ciągle pozostaje on w walce o podium Rajdu Niemiec. W tej chwili trzykrotny rajdowy mistrz Europy znajduje się na szóstym miejscu w "generalce".

- Przed zawodnikami jeszcze dwa oesy porannej pętli, a następnie załogi udadzą się na serwis. Potem czekają ich dwie bardzo wymagające próby. Rywalizacja przeniesie się bowiem na poligon wojskowy - informuje załoga Lotos Rally Team.

To właśnie na poligonie rozegrany zostanie słynny odcinek Panzerplatte, który liczy aż 40 km długości. Bez wątpienia on będzie kluczowy dla losów rywalizacji w Rajdzie Niemiec.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.