bg

WRC2: Kajetan Kajetanowicz nie zwalnia tempa. Polak utrzymał miejsce na podium

autor: Łukasz Kuczera | 30 07 2019

-Musimy być skoncentrowani - zwracał uwagę Kajetan Kajetanowicz przed popołudniową pętlą Rajdu Sardynii. Polak miał świadomość, że zajmuje wysokie, trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej WRC2, ale warunki na wyspie nie należą do najłatwiejszych. Zwłaszcza w momencie, gdy kierowcy po raz drugi wyjeżdżają na trasę i mogą się natknąć na wystające głazy.

Kłopoty ominęły jednak załogę Lotos Rally Team. Kajetanowicz, podobnie jak to miało miejsce o poranku, rozkręcał się z każdym oesem. Aż na koniec dnia na odcinku Monte Lesmo ustanowił drugi czas i mógł się cieszyć z kolejnego oesowego podium w swojej karierze.

Kajetanowicz wjechał na metę ostatniego sobotniego oesu wyczerpany, ale szczęśliwy, bo Polak zachował trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej WRC2. Ma zatem spore szanse na sukces na Sardynii.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.